Tartu Ülikooli matemaatika ja statistika instituudi ja Eesti Matemaatika Seltsi poolt igal aastal väljaantavate prof. Gerhard Rägo medalite komisjon otsustas, et ühe käesoleval aastal väljaantavatest medalitest saab Kuusalu kooli matemaatikaõpetaja Tiina Bender. Õnnitlused koolipere poolt!

Vastsete laureaatidega kokku on prof. G. Rägo nimeline medal antud 163 isikule või kollektiivile silmapaistvate teenete eest õpetaja- või õppejõutöös, õppe- ja metoodilise kirjanduse, programmide, õppetehnika jms. väljatöötamise ning tõhusa kaasabi osutamise eest matemaatika õpetamise täiustamisele Eesti koolides.
Prof. G. Rägo (1892-1968) nimelise mälestusmedali asutasid 1990. aastal Tartu Ülikool ja Eesti Matemaatika Selts.

Attachments
Pressiteade_TÜ_teabetalitusele2016.doc [494Kb]