1. Head soovid alanud jõuluootuse ajaks.
2. Tänu õpetajatele Ingrit Keermale ja Sergo Treufeldile õpilaste hea ettevalmistamise eest piirkondlikeks IV-V klasside rahvastepalli võistlusteks.
3. Tänu õpetajatele Katrin Rüütsalule, Kaire Truusile ja Heleri Šelembale õpilaste hea ettevalmistamise eest maakondlikuks IV klasside kirjanduspäevaks.
4. K, 7. detsembril on seoses kell 14.00 lugemissaalis algava Erle Põikliku koolitusega lühendatud koolipäev: toimuvad 7 tundi. Koolibussid väljuvad kell 14.00, pikapäevarühma toitlustamist ei toimu.
5. T, 29. novembril ja K, 7. detsembril väljuvad Kostivere ja Kolga sinine buss kell 15.50. Pikapäevarühm seda vajavatele õpilastele toimub geograafiaklassis.
6. 5.-7. detsembril toimuvad KIK-i projektiüritused VI-VIII klassidele teemal „Sööme südame ja mõistusega“.
7. R, 9. detsembril kell 14-17 toimub eripedagoog-nõustaja Kairi Kilbi vestlusring.
8. 5.-8. detsembril küpsetavad algklasside õpilased piparkooke.
9. N, 1. detsembril 2. ja 4. tunni ajal esineb algklasside õpilastele keskastme näitering etendusega „Hiired pööningul“.
10. T, 6. detsembril kohtub Töötukassa VIII-XII klasside õpilastega.
11. Aili Kontus viibib R, 2. detsembril koolitusel.