Pühapäeval, 24. septembril sõidavad 10 õpilast koos kahe õpetajaga Euroopa Liidu südamesse, Belgia pealinna Brüsselisse.
Tegu on viimase õpilasreisiga kolmandat aastat kestva Erasmus+ koostööprojekti "Join Us" raames. Kui varasemad reisid keskendusid spordi ja muusika võimalustele kaasava hariduse võtmes, siis Brüsselis võetakse eesmärgiks tutvuda Euroopa Liidu institutsioonidega. Nädala jooksul külastatakse mitmeid Euroopa Liidu olulisi asutusi, osaletakse diskussioonidel ja ümarlaudadel, kohtutakse Europarlamendi saadikutega.

Brüsseli sõidavad järgmised õpilased: Allen Larin, Jaagup Martin Paenurm, Johanna Peensalu, Ulna Semiletov, Juuli-Johanna Aaman, Elissa Kaarmann, Kaspar Paiste, Marta Raidla, Maarja Engel Paenurm, Kerstin Trei ning õpetajad Kai Peterson ja Merja Rumm.