Juba sel nädalavahetusel, 22. - 24. septembril kaetakse Kuusalu Keskkooli, Kolga kooli, Kuusalu Kunstide kooli ja Kuusalu Noortekeskuste koostöös graffitiga Kuusalu koolitee jalakäijate tunnel.
Õpilaste kavandid valmisid juba kevadel. Nüüd kantakse joonistused tunneli seintele. Õpilasi juhendab Kevin Poll Haabersti Noortekeskusest. Tema käe all on valminud mitmed tänavakunsti joonistused, sh Kadrina koolis.
Kokku tuleb tunneli seintele 14 joonistust, mis peegeldavad märksõna "Väärtused". Graffiti idee autor on Albert Gonzalez DelaFe Hispaaniast, kes töötas eelmisel õppeaastal Kuusalu keskkoolis vabatahtlikuna. Tegevus rahastatakse Erasmus+ koostööprojekti "Väärtused - aktiivse kodaniku olemus" projektist.
Ettevõtmist aitab läbi viia Kuusalu Vallavalitsus.
Olete teretulnud nädalavahetusel tunnelisse uudistama!