1. Lastevanemate üldkoosolek toimub K, 11. oktoobril algusega kell 18.30 kooli aulas.
  2. T, 26. septembril 5. tunni ajal toimub kooli juhtkonna ja vallavalitsuse esindajate esimene kohtumine kooli ruumikitsikuse lahendamise teemal.
  3. N-R, 28.-29. septembril külastab Sipoo valla delegatsioon meie valda. Külalised viibivad meie koolis N, 28. septembril alates kell 12.30.
  4. 17.-19. oktoobril 2018 Tallinnas toimuva Euroopa koolijuhtide ühenduse (ESHA) konverentsi raames pakutakse Euroopa koolijuhtidele välja meie valla ja meie kooli külastus. Meie kool pakub neile välja kontserdi ja rahvalaulu- ning tantsu teemalise töötoa.
  5. 25.-29. septembril viibivad õpetajad Kai Peterson ja Merja Rumm õpilastega projektireisil Brüsselis.
  6. Koostöös Loksa kooliga antakse sisse SA Innove projekti taotlus loodusainete labori muretsemiseks. Labor hakkab meie kooli ruumikitsikuse tõttu asuma Loksa koolis. Loksal toimub N, 28. septembril taotluse teemaline arutelu.
  7. Meie koolis on praktikal visuaalkunstiteraapia magistriõppe üliõpilane Piret Kukk.
  8. Rajaleidja alustab oma tööd meie koolis K, 27. septembril.
  9. Algas Teadlaste Öö Festivali nädal.
  10. Eelinfo: K, 11. oktoobril toimub koolis Eesti 100 ürituste raames setude kontsert.
  11. Piret Kamber ja Aili Kontus viibivad K-R, 27.-29. septembril koolitusel.
  12. Sotsiaalpedagoog Elle Halliksaar on E-R, 25.-29. septembril haiguslehel.