Loodusainete sektsiooni algatusel toimus 25.-29. septembril koolis palju põnevat.

Noorte teadlastena juhendasid töötubasid loodusringi õpilased, kelle abiga meisterdati stressipalli, uuriti vulkaane, vaadeldi hologramme. Vooluringi tekitati kartulite ja õunte abil, volditi lennukeid ning katsetati paberlennukite aerodünaamikat. Loodusainete õpetajad Mall, Kertu, Eve, Karin ja Jüri viisid läbi töötubasid, kus uuriti konte, osmoosi kartulites, hallituse teket ja palju muud põnevat.

Suur tänu Teadlaste Öö Festivali korraldanud meeskonnale, eesotsas loodusainete sektsiooni eestvedajale Eve Sarap! Vaata pildigaleriist TÖFi pilte!