Kuusalu Keskkoolis 15. septembril toimunud KiVa päev sai nii sportlikult aktiivne tänu suurepärasele koostööle kooli kehalise kasvatuse sektsiooniga. Selle päeva üks oluline osa oli spordinädala tähistamine.

10. klassi õpilane Ada Maria Lee kirjeldas toimunut:
"Käesoleva aasta septembris (23.-30. september) korraldasid Eesti Olümpiakomitee ja Ühendus Sport Kõigile kolmandat korda Eestis spordinädalat.
15. septembril korraldas ka Kuusalu Keskkool selle projekti raames spordipäeva. 10. klassi õpilased olid moodustanud 6 gruppi, millest iga grupp eraldi viis läbi ühe sportliku mängu. Mänge mängisid 1.- 8. klassi õpilased. Mängu mängimiseks oli kõigil määratud kindel aeg ja koht. Ka teise grupi juurde liikumisel tuli ajast kinni hoida. Esialgu viidi spordipäeva läbi kooli staadionil kuid hiljem mindi vihma tõttu saali. Väiksema ruumi ja aja vähenemise tõttu tekkis väike segadus gruppide vahetumisel, kuid sellele vaatamata läks minu arvates päev korda ja kõik lahkusid rõõmsalt." Piltide autor: Sandra Kubi (10. klass)

Koos v Spordipäev v