1. Õnnitlused õpetajatele, kes olid kooli poolt esitatud tunnustamiseks „Eestimaa õpib ja tänab“: Aili Kontus (Harjumaa laureaat), Merja Rumm, Viive Abel, Margit Jäetma ja Piret Kamber.
2. Kätte on jõudnud pime aeg – kandke helkurit ja meenutage õpilastele helkuri kandmise vajadust.
3. Kooli köögis töötab uus köögitööline Merike Jõgi.
4. Inspektor Margo Kivi andis meie evakuatsiooniõppusele (27.09) hea hinnangu.
5. T, 26. septembril külastasid kooli vallavanem ja valla arhitekt. Räägiti koolimaja laiendamisest. Esialgse maksimumplaani kohaselt saame juurde 2000 m2 pinda.
6. Meie koolis praktikal olev visuaalkunstiteraapia üliõpilane Piret Kukk on koolis sel nädalal ja taas alates 20. novembrist.
7. N, 5. oktoober, õpetajate päev, on kõikidele õpetajatele tööpäev. Kell 8.00 on kogunemine spordikeskuse saalis. Pärast seda, kell 8.30, on õpetajate väljasõit Tallinna. Pärast Tallinnast tulekut on koolisööklas lõunasöök, sellele järgneb 8. tunni ajal kohtumine XII klassi õpilastega.
8. T-K, 3.-4. oktoobril on koolis Rajaleidja karjäärinõustajad, kes tegelevad IX klasside õpilastega.