Kuusalu Keskkooli logo kasutamise kord

1. Kooli logol on öökull kui tarkuse sümbol.
  2. Logo juures võib kasutada nimetust „Kuusalu Keskkool“, kirjastiil on sel juhul Times New Roman.
  3. Koolil on kasutusel kaks logo: nn klassikaline logo ja loominguline logo.

kkk must logo2

kooli logo must kuu

Joonis 1. Klassikaline logo.

kkklogo

Joonis 2. Loominguline logo.

1. Klassikaline logo originaalis on oksal istuv must öökull valge kuu taustal või valge öökull mustal taustal. Klassikalist logo kasutatakse kooli blankettidel, tunnistustel, kooli tänukirjal, eKoolis.
  2. Loomingulist logo kasutatakse I-IV klasside õpilaspäevikul, koolisiseste loomingulistel konkursside diplomitel.
  3. Meenetel ja muudel esemetel võib kasutada nii klassikalist kui loomingulist logo. Klassikalise logo puhul võib kasutada ka kahte muud värvi, millest üks on meene taustavärv.
  4. Logo ei tohi muuta ega ebakvaliteetselt eksponeerida.
  5. Logo kasutamist juhtudel, mida käesolevas korras reguleeritud ei ole, otsustab igal konkreetsel juhul kooli juhtkond.
  6. Kooli ametlikel dokumentidel kasutatakse logo koos kooli nimetusega:
KuusaluAAA must