Harjumaa parimad rahvastepalli mängijad on Kuusalus! Võistkond koosseisus Hendrik Madisson, Norman Nikkarinen, Andero Parktal, Trevor Ülevaino, Markus Koemets, Kauren Kiik, Hugo Saul ja Andreas Vilbaste võitsid täna Harju koolidevahelisel 3. klasside rahvastepalliturniiril kuldmedali. Poisse treenivad Ingrit Keerma ja Sergo Treufeld. Palju õnne!

Harjumaa 2017. a koolidevahelistel meistrivõistlustel 4.-5. kl tüdrukute rahvastepallis võitis Kuusalu Keskkooli võistkond hõbemedali. Sel aastal esindasid Kuusalu KK võistkonda Anna-Liisa Kaarmann, Ruta Käärst, Maria-Victoria Parktal, Getter Väits, Liisbel Almet, Lisandra Kass, Mia Karoli Talvoja ja Maarja Link. Tüdrukud teenisid teise kohaga välja osalemise Vabariiklikul turniiril. Palju õnne kõigile!

Harjumaa koolidevahelised võistlused staadioniteatejooksudes peeti 14. septembril Kose staadionil.
Rasketes ilmastikuoludes võideti 14 medalikomplekti. Kõige paremini läks kuni 5. klassi tüdrukutel ja poistel, kes said igas teatejooksus medali. Võistkondlikult saavutas meie kool Kose Gümnaasiumi järel II koha. Palju õnne kõigile medalisaajatele:

04.10.17 toimusid Eesti Koolispordi Liidu teatejooksude võistlused, kus 1.-5. klasside arvestuses saavutasid hõbemedali meie kooli õpilased:
Lipsmäe, Mia Maria
Almet, Liisbel
Kaarmann, Hanna-Liisa
Lootus, Emma Sofia
Olkkonen, Anete
Järve, Ian
Treufeld, Bruno Sergio
Palgi, Joosep
Priilinn, Kaarel
Lauter, Jesse

1.-9. klasside arvestuses saavutas Kuusalu Keskkool 4.koha, kaotades pronksmedalile ühe punktiga ja hõbemedalile kahe punktiga.

Palju õnne meie tublidele sportlastele ja treeneritele!

Teisipäeval Lasnamäe Kergejõustikuhallis peetud Harjumaa koolidevahelistelt sisekergejõustikuvõistlustelt võitsid meie kooli õpilased 8 medalit.
Ainsa kuldmedali võitis Kuusalule Argo Seljand 6.-7. klassi poiste 1000m jooksus. Kõrgushüppes kuulus talle hõbemedal. Hõbemedali võitsid ka Risto Udusaar 6.-7. klassi poiste kuulitõukes ja Cristina Kivisik 8.-9. klassi tüdrukute kuulitõukes. Pronksmedalile võitlesid end Mareike Averson 10.-12. klassi tüdrukute kuulitõukes, Joonas Laanpere 10.-12. klassi poiste kaugushüppes, Marko Laanemets 10.-12. klassi poiste 1000 m jooksus ning Jesse Lauter kuni 5. klassi poiste 600 m jooksus.
Kahe neljanda kohaga pidi leppima Mattias Idavain 10.-12. klassi poiste 60 m jooksus ja kõrgushüppes. Neljandad kohad said veel Marten Mänd kuni 5. klassi poiste kaugushüppes, Ruudi Pirnpuu sama vanuste poiste kõrgushüppes
ja Anette-Marie Vija 6.-7. klassi tüdrukute 600m jooksus. Kuuenda koha said Liisbel Almet kuni 5. klassi tüdrukute kaugushüppes, Mareike Averson 10.-12. klassi tüdrukute 60 m jooksus ja Eeva-Maria Jõesalu 10.-12. klassi tüdrukute 600m jooksus ning Karl Jaco Daniel 6.-7. klassi poiste 60m jooksus.

Kokku saavutas Kuusalu Keskkool võistkondliku III koha. Õnnitleme kõiki osalejaid ja treenereid!