Laupäeval, 8. detsembril toimus Võrus vabariiklik TV 10 olümpiastarti esimene etapp.
Kuusalu lastest paistis väga hea jooksuga silma Rihard Soom, kes pääses 60 m jooksus B finaali ja võitis selle ajaga 8,78 ning saavutas sellega tubli 7. koha. Paju õnne!

28. novembril toimus Lasnamäe Spordihallis Harjumaa TV 10 olümpiastarti I etapp, kus Kuusalu lapsed saavutasid mitmeid auhinnalisi kohti. Peale esimest etappi on Kuusalu kool 6. kohal. Vaata tulemusi:

15. jaanuaril peetud TV 10 Olümpiastarti 2019. aasta Harjumaa finaalvõistluste II etapil jõudsid esikuuikusse järgmised meie kooli õpilased:
Mariliis Tiits kaugushüppes tulemusega 4.00 saavutas 5. koha,

Liisbel Almet kõrgushüppes tulemusega 1.45 5. koha ja

Kent Clark Valge kõrgushüppes 6. koha tulemusega 1.45.
Palju õnne kõigile!

19.05.2019 toimus vabariiklik TV 10 olümpiastarti IV etapp, kus meie kooli õpilastest jõudsid esikümnesse järgmised õpilased:
Jesse Lauter 1000m jooksus (3.05,27) 10. koht;
Hugo Saul 1000m jooksus (3.22,17) 9. koht;
Risto Liivo 1000m jooksus (3.22,42) 10. koht;
Maria Victoria Parktal palliviskes (46.47) 8. koht;
Mariliis Tiits 600m jooksus (1.51,86) 7. koht;
Lisette Tiits palliviskes (38.53) 8. koht
Kuusalu KK on hetkel 6. kohal ning tagas pääsu finaalvõistlustele. Palju õnne!

8. detsembril toimus Võru Spordikeskuses TV 10 Olümpiastarti sarja 48. hooaja I etapp. Tihedas konkurentsis (tüdrukute kuulitõukes 75 osalejat ja 60m jooksus 82 osalejat) jõudsid finaalikohtadeni kaks meie kooli õpilast.
Hanna-Liisa Kaarmann saavutas kuulitõukes 7. koha tulemusega 11.62 ja Mariliis Tiits 60m jooksus 11. koha tulemusega 9,22. Tüdrukuid treenivad õpetajad Margit ja Ingrit. Palju õnne kõigile!