Alates 1. veebruarist ootame sügisel esimesse klassi astujate avaldusi. Avalduste esitamise tähtaeg on 31. mai. Praeguste prognooside järgi on Kuusalu Keskkoolis plaanis avada kaks esimest klassi. Väljastpoolt Kuusalu valda tulevatele lastele saame koolikohta pakkuda vabade kohtade olemasolul.

Õigeaegselt esitatud avalduste põhjal avalikustame 1. klassi vastuvõetud õpilaste nimekirja 17. juuniks. Hiljem esitatud avaldused kinnitame hiljemalt augusti lõpus. Väljastpoolt Kuusalu valda tulevate laste koolikoha taotlused saame kinnitada hiljemalt augusti lõpuks, kinnitamisel juhindume avalduste laekumise järjekorrast.

Avaldust on võimalik esitada elektrooniliselt: Taotlus. Täidetud ja digiallkirjastatud avalduse palume saata See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Täpsemat infot kooliks ettevalmistumiseks ja õppetööst meie koolis leiab siit: Tere tulemast Kuusalu Keskkooli

Infopäev esimese klassi õpilaste vanematele toimub 17. juunil kell 18:00.

Tere tulemast Kuusalu Keskkooli kooliperre!