Värske Euroopa meister jõudis täna tiitlivõistlustelt tagasi koju. Lennujaamas olid teda vastu võtmas vanemad, klassijuhataja Pille Pürg, õppealajuhataja Aili Kontus, direktor Vello Sats ja klassikaaslased IXb klassist. Kaasa olid võetud loosungid „Elagu Tanel Paabo - Euroopa meister Kuusalust!“, „Supermees Tanel“ ja „Meie klassivend Tanel on tšempion!“, kooli lipp, lilled ja kingitused. Valitses rõõmus meeleolu, Taneli tulles kõlasid aplaus ja tervitushüüded. Anti üle ka tervituslilled proua Evelin Ilvese poolt. Tanel tervitas ja tänas kõiki vastutulnuid. Kooli poolt õnnitleti ja peeti meeles ka Taneli treenerit Aleksandr Zõkovit. Tervitus lennujaamas lõppes ühispildi tegemisega. Vaata pilte.