1. Meie kool osaleb projektis „Tagasi kooli“, mis toimub ajavahemikus 12.-16. märts. Selle raames on oodatud esinema külalisesineja, kes on näiteks kooli vilistlane, lapsevanem või mõni muu tegus kodanik, kes võiks jagada oma väärtuslikke kogemusi. Projekti kohta on ifot ka kodulehel www.tagasikooli.ee
2. Meenutuseks õpilastele, et peale tunde tuleb minna koju, huviringi, pikapäevarühma või lugemissaali.
3. Lp lastevanemad, kontrollige oma kontaktandmeid eKoolis ja lisage  kindlasti oma telefoninumber (võimalusel mobiiltelefon). Telefoninumbri muutumisel tehke kindlasti ka muudatus eKooli andmetes. Meetmed on vajalikud õpilaste turvalisuse huvides.
4. 14.02 tähistame sõbrapäeva.
5. Neljapäeval, 16. veebruaril toimub 4. ja 5. tunni ajal algklassiõpilaste   konverents teemal „Eesti linnad“.
6. 16, veebruaril toimub 7. ja 8. tunni ajal tantsupäev.
Eelinfo: 28. veebruaril toimub 6.-12. klasside õpilastele koolitus interneti turvalisuse teemadel. Koolitaja Ando Urbas.