Osavaim korvpallur 2012.
Kuni 5. klasside poiste võistkond sai 2. koha. Võistkonnas mängisid: Sten Ernits, Rico Lees, Andres Saks, Mattias Idavain, Tanel Truus, Mathieas Meigas. Treener Margus Keerma.
IMGP0107 IMGP9941 IMGP9952
Sama vanuseklassi tüdrukud said 5. koha. Samuti oli viies 6.-7. klasside tüdrukute võistkond.
IMGP9991 IMGP9914 IMGP9915
 IMGP9995 IMGP9931

Harjumaa koolide korvpalliturniiril sai Kuusalu Keskkooli võistkond 10.-12. kl arvestuses alagrupi 2. koha Tabasalu Gümnaasiumi järel. Pildil: Ahto Jaanisoo, Jarmo Antonov, Feliks Talpsepp, Siim Arras, Ardo Üprus, Karl Vetemaa, Karel Osila, Artur Laasik, Janno Tammekivi.

korvpall-v

Harjumaa koolidevahelistel OSAVAMA KORVPALLURI teatevõistlustel võitsid PRONKSMEDALID Kuusalu kk 5 kl tüdrukute ja 6 - 7 kl tüdrukute võistkonnad.
5. klassi tüdrukute võistkonda kuulusid:

Mariliis Metsaveer, Raivi Võlumägi, Heleri Treima, Kadi Rahu, Carmen Kruusement ja Kristi Rikma. 6 - 7 kl tüdrukute võistkond: Dagne Markiine Kotkas, Katariina Velpler, Liis Sindeva, Victoria Vahur, Kristel Agu ja Teisi Lindvest.

Kuni 5. klassi poisid saavutasid 6. koha.
Õpilasi juhendas Margus Keerma.

Pilte eelnevatest võistlustest Harjusport.ee kodulehelt: vt. Galerii

Taga: Jarmo, Sören, Artur, Sander; ees: Janno, Kristjan ja treener Margus

Karl Kuuseoja palliga

Taga: Elerin Armväärt, Gerda Pello, Maria Kirtsi, Kristel Olivia Tamm.
Ees: Kerti-Anniki Tiis, Karol Rahuoja, Mari-Liis Käsnapuu.

Taga: Karel Osila, Siim Arras, Sixten Tomingas, Marek Rutskin, Mario Randoja, Jüri Urb.
Ees: Kristjan Tamm, Karl Kuuseoja, Mario Brokans, Ahto Jaanisoo.